Úvod Reference Sušička MIELE TMB 640 WP Eco jako svatební dar

Sušička MIELE TMB 640 WP Eco jako svatební dar

Manželé Kamil a Věrka Faistovi dostali svatebním darem sušičku MIELE TMB 640 WP Eco. Používají ji od léta 2015, kdy se stal tento spotřebič neodmyslitelným pomocníkem v jejich domácnosti. Po čase jsme se zeptali, jak jim sušička slouží a poprosili je o recenzi. Přečtěte si, jak v hodnocení sušička MIELE dopadla.

Sušička MIELE TMB 640 WP Eco

Sušička MIELE TMB 640 WP Eco

Základní specifikace:
  • Na stupeň přesné sušení všech textilií – systém
    Perfect Dry
  • Voňavé prádlo, jak ho máte nejraději – FragranceDos
  • Šetrná péče o prádlo díky voštinovému bubnu Miele
  • Vyprazdňování nádobky není nutné – integrovaný odvod kondenzátu
  • Péče podle plánu – předvolba startu a ukazatel zbývajícího času

Cena 32 990 Kč s DPH

Recenze manželů Věrky a Kamila Faistových

"Manželka sušičku tvrdošíjně odmítala, že ji stejně nebudeme mít kam dát, protože koupelna v bytě je dělaná sotva na umístění pračky. Jenže to netušila, že se dá sušička postavit na stávající pračku, i když není od stejného výrobce." uvádí Kamil a dále vysvětluje:

"Pokud by pračka byla také od výrobce Miele, využili bychom ještě praktický mezikus, který umožňuje odkládat koš s prádlem při vyndávání prádla ze sušičky. Nicméně na tento mezikus si ještě musíme počkat - až budeme mít i pračku Miele ?

Ideální pomocník do malého bytu

Po několika měsících používání sušičky doporučujeme všem našim známým její pořízení. Nejenom že spoří čas, ale hlavně odpadnou starosti kam s mokrým prádlem, což byl největší deficit našeho bytu, který nemá ani terasu, ani balkon. Sušení venku nepřipadá v úvahu a v bytě trvalo sušení neskutečně dlouho. Nyní stačí prádlo z pračky přemístit rovnou do sušičky a během hodinky až dvou (záleží na zaplnění prádlem) vytahujete dokonale usušené, prachu a žmolků zbavené prádlo. Díky vestavěné vůni navíc prádlo krásně voní, aniž byste museli využívat aviváže, která může dělat potíže lidem s citlivou pokožkou. Prý se také prádlo používáním aviváže více ničí. Zatím nejvíce nám voní zelená vůně, doporučit můžeme i modrou."

"Obvykle doma pereme 2 pračky najednou, světlé prádlo a potom tmavé. Náplň z obou praček se poté pohodlně vejde do sušičky a naráz se usuší. Otravné rozvěšování každé ponožky nebo kusu spodního prádla tímto zcela odpadá a úspora času a nervů je opravdu veliká. Nyní nemá problém prádlo uklízet i mužský zástupce naší domácnosti." dodává s úsměvem Věrka a pokračuje s výčtem výhod:

Sušička má ještě jednu skvělou vychytávku, díky níž odpadá nutnost pracně vylévat obsah kondenzační nádoby po každém sušení. Sušička je vybavena vývodem kondenzované vody, který lze velmi snadno a za pomocí slučovače připojit k odpadu pračky, a tím odpadá starost s vyléváním nádržky.

Sušička pomůže i s žehlením. Je to pravda?

Pokud sušičku nenaplníte příliš velkým množstvím prádla, lze zapnout program šetrné vyhlazování, které se postará o 'vyžehlení' prádla. Některé kusy oblečení tak stačí po sušení jen pečlivě složit a rovnou uložit bez žehlení do šatníku. Samozřejmě že košile práci žehličky stále vyžaduje, ale samotné žehlení je snadnější a sušička v takovém případě nabízí program pro přípravu na žehlení. Prádlo je o něco víc vlhké a snadněji se žehlí."

Shrnutí na závěr

"Nikdy bychom nevěřili, že si na používání tohoto spotřebiče tak rychle navykneme a stejně jako u myčky nádobí si uvědomíte, že je to jeden z nejužitečnějších spotřebičů v domácnosti vůbec, přestože do té doby jste oba přístroje považovali za zbytečnost."

Manželé Věrka a Kamil Faistovi,
spokojení zákazníci

Podívejte se na fotografie, které nám manželé Faistovi zaslali

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1

Speciální nabídky

Kontaktujte nás

Elektro Vlášek
Mrštíkova 2140/11
500 09 Hradec Králové

Tel.: +420 777 922 700
E-mail: info@znackove-spotrebice.cz

© 2020, znackove-spotrebice.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA s.r.o. | B2C Brána | eod.cz

Přeskočit na začátek stránky