Vestavné chladničky a lednice s mrazákem BOSCH

Zrušit filtr
Energetická třída
     
Parametry

BOSCH Kombinovaná chladnička s mrazničkou KIL 24V21FF

  • Nyní za 10 306 Kč
 ks

Dostupnost 3 - 5 dnů i

Doprava zdarma

BOSCH Kombinovaná chladnička s mrazničkou KIL 82AF30

  • Nyní za 23 554 Kč
 ks

Dostupnost 3 - 5 dnů i

Doprava zdarmaVybírejte ze široké nabídky vestavných lednic s mrazákem od předních evropských výrobců Bosch, Miele, Liebherr a dalších. Praktické vestavné chladničky lze přímo zabudovat do kuchyňské linky a vzhledově tak perfektně zapadnou do nové i starší kuchyně . Na výběr máte vestavné lednice v úsporných energetických třídách od A+ do A++, s objemem chladicí části od zhruba 110 l až do 560 l. Pořiďte si novou vestavnou kombinovanou lednici a získáte instalaci i dopravné zcela ZDARMA!

3 důležité parametry pro výběr vestavných lednic s mrazákem

Jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru nové vestavné lednice je bezesporu energetická třída (označení "A"), která nás informuje, do které skupiny dle energetické náročnosti přístroj spadá. Vestavné lednice, stejně jako vestavné myčkypračky předem plněné, jsou označeny přehledným štítkem s informacemi o třídě, roční spotřebě a hlučnosti. Obecně platí, že čím více plus, tím nižší roční spotřeba. Pokud si například pořídíte novou vestavnou lednici s označením A++, roční spotřeba se bude pohybovat kolem 220 kWh a náklady zhruba kolem 1100 Kč/rok.

Dalším velmi důležitým parametrem je celkový užitný objem, který se v případě kombinované lednice dále dělí na objem chladicí části a objem mrazicí části. Pokud si nejste jisty, jak velkou vestavnou lednici zvolit, počítejte zhruba s 60 litry chladicího prostoru a 25 litry mrazicího prostoru pro jednoho člena rodiny. Z praktického hlediska rovněž přihlížejte na umístění mrazáku. Mrazák umístěný dole je sice většinou prostornější, ale za to hůře přístupný.

© 2020, znackove-spotrebice.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA s.r.o. | B2C Brána | eod.cz

Přeskočit na začátek stránky